• Неодамнешно
Магла Планини Мат Платно За Домашен Декор, Црна Рамка
zoom_in

Магла Планини Мат Платно За Домашен Декор, Црна Рамка

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Секое печатење во рамка од црно борово дрво ќе изгледа елегантно и убаво во секој ентериер. Фотографијата На Магливите Планини е отпечатена на памучно-полиестерско платно со специјален комерцијален слој за да бидете сигурни дека вашите дизајни остануваат живописни со векови. Одличен производ за еколошки свесни купувачи – направен е од материјали со одржлив извор (Сертифициран Совет За Управување Со Шуми), користејќи мастила погодни за животната средина и секоја ставка е уникатно креирана на барање кога купувате. Ви благодариме што направивте свесен избор!. Изберете помеѓу повеќе големини за различни видови отпечатоци. Хардверот за закачување на пилата е веќе прикачен.НБ! Поради процесот на производство на платна, ве молиме дозволете мали отстапувања со толеранција +/- 1/8" (3,2 мм). : Памук и полиестер платно композитни со посебен комерцијален слој. : Црна рамка од борово дрво. : Изработени од одржливо извори на материјали. : Повеќе големини за избор. : Вклучен е хардвер за закачување на пила-композит од памучно и полиестерско платно со специјален комерцијален слој-Рамка Од Црно борово дрво - Изработена од материјали Со одржлив извор - вклучен хардвер за закачување На Пила-повеќе големини за избор.

Избор на купувачи..