• Неодамнешно
Motorcraft- Регулаторот за притисок на вбризгување на горивото одговара на Изберете: 1994- Ford F350, 1994- Ford F250
zoom_in

Motorcraft- Регулаторот за притисок на вбризгување на горивото одговара на Изберете: 1994- Ford F350, 1994- Ford F250

DEN 207.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Амортизерот на шок на моторнифт се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат спецификациите на ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тие се произведени според строги стандарди, обезбедувајќи трајна издржливост. Овие се спротивставуваат на абразија и корозија на животната средина. 0 FITS Изберете : 1994-1995 FORD F350 8 CYL 7.3 L 1994-1995 FORD F250 8 CYL 7.3 L 1995 FORD ECONOLINE 8 CYL 7.3 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Избор на купувачи..