• Неодамнешно
Кошула во етнички Стил Машки Принт Кошула Со Кратки Ракави
zoom_in

Кошула во етнички Стил Машки Принт Кошула Со Кратки Ракави

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кошула Со Кратки Ракави СО 3д Печатење. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : краток ракав. Сите Големина За Дете и Возрасни. Големина На Детето : 100,110,120,130,140,150,160,170. Големина за возрасни : 2 XS,XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL, 8 XL.Погоден за пролет и лето. Ве молиме внимателно прочитајте : . Изберете ја вашата големина врз основа на табелата со големини. Ако не знаете која големина да ја изберете, кажете ни ја вашата биста и ние ќе ви ја препорачаме. Летни Хавајски Кошули. Кратки ракави секојдневен стил на копче надолу со редовно вклопување, јака за ревер, лев џеб, копчиња за софистициран, без напор изглед и чувство. Костум за одмор, или секојдневно носење.Исто така совршен подарок за семејството, пријателите или паровите.

Избор на купувачи..