• Неодамнешно
Фановите На Хартија Поставија Елегантен Танц Налепница Фе Фан Свадба Рака Голем Атер Декор Преклопни Алатки Подобрување На Домот Декорација На Домот
zoom_in

Фановите На Хартија Поставија Елегантен Танц Налепница Фе Фан Свадба Рака Голем Атер Декор Преклопни Алатки Подобрување На Домот

DEN 78.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.Qued Детали За производот : Свадба Showgirl Танц Елегантен Голем Пердув Виткање Рака Вентилатор Декор Налепница Опис : 9 Бои Костим Свадба Шоу Девојка Танц Виткање Рака Пердув Вентилатор Фенси Меки Меки Жени Дама Бурлеска Свадба Рака Фенси Фустан Костим Танц Пердув Вентилатор 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Боја : Портокалова,Розова,Виолетова,Бела,Сина,Црвена,Црна ,Жолта, Жешка Розова Материјал : Пердув И Пластика Отворена големина : приближно 45 см/17,72" големина на Должина приближно 26 см/10,24 " Тежина : Приближно 40 гпакетот вклучува : 1* Рачна Фенси Фанота : Мерењето Може Да Биде Различно околу 2-3 см според Стоката. Боите Ќе Бидат Различни Од Секој Монитор И Компјутер. Хартија Навивачи во собата. Домашна Декорација.

Избор на купувачи..