• Неодамнешно
Хомерутс во. Аугури Флора Зелена Кора И Стап Отстранливи Плочки
zoom_in

Хомерутс во. Аугури Флора Зелена Кора И Стап Отстранливи Плочки

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Можностите се бесконечни со овие 6" х 6" Аугури Флора Кора И Стап Отстранлив Отстранлив Плочка налепници. Овие прекрасни плочки од кора и стап ќе додадат многу боја, софистициран талент и забавен дизајн на вашата кујна, камин, шари за скали, половина ѕид, бања или ќош. Овие 6" налепници со квадратни плочки во повеќе светли забавни бои и дизајни се лесно, без неред решение за комплетирање на персонализирана и шарена преуредување на просторијата. Лесно се нанесува на секоја чиста сува рамна површина и лесно се отстранува. Повеќекратна употреба и повеќесобна привлечност ја прават оваа опција за дизајн совршена за изнајмувачи, земјопоседници, студенти на колеџ и сопственици на куќи. Излупете и залепете налепници за плочки го олеснуваат претворањето на вашиот простор во дом. Отстранлив без оштетување на површините. Еден комплет содржи 24 налепници. Комплет вклучува еден стил плочка дизајн. Комплетот вклучува повеќе стилови што можат да се организираат во која било шема што ќе ја изберете. Сосема Ново. Додадете стил во вашиот дом.

Избор на купувачи..