• Неодамнешно
Апстрактна индустрија за апстрактна цветна градина цветаат нијанси сликање бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Карен Хејл
zoom_in

Апстрактна индустрија за апстрактна цветна градина цветаат нијанси сликање бела врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 671.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : сликарство, модерна уметност, апстрактна, цвеќиња, цветни, цвеќиња. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Карен Хејл.

Избор на купувачи..