• Неодамнешно
Женски опуштени панталони со исправен двојка
zoom_in

Женски опуштени панталони со исправен двојка

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете удобно стилски оваа сезона кога носите опуштени панталони со дики, жени. Dikesенски опуштени панталони со директна двојка : 98% памук, 2% спандекс. Опуштено вклопување. Права нога . Затворање на копчето за такно. 2 џебови за заварување. Контурна лента за половината со испреплетување на истегнување за да се спречи празнината на грбот.

Избор на купувачи..