• Неодамнешно
Чудо нација на девојчиња за бебиња и мали деца со кратки ракави и панталони со пижами, 4-парчиња. Големини 12м-5Т
zoom_in

Чудо нација на девојчиња за бебиња и мали деца со кратки ракави и панталони со пижами, 4-парчиња. Големини 12м-5Т

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ноќ, ноќно спиење тесно! Симпатична пижама поставена од Wonder Nation ја одржува својата удобна и симпатична. Овој сет со четири парчиња е направен од мек памук и има вклопување. Шарено и забавно, ова е лесно носење сет што и двајцата ќе го сакате. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два врвови на пижами и два пара панталони од пижама. Врвни карактеристики : опремени; екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; Една предна графика и еден стил на печатење. Карактеристики на панталони : опремени; Засилена нога; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; печатење на сите; Опремени манжетни. Забелешка : 100% памучни пижами не се ретарданти на пламен и треба да се вклопат. Пијама со кратки ракави со 4 парчиња поставени за девојчиња од Wonder Nation.

Избор на купувачи..