• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Лидс Англија Skyline II Canvas Art by Michael Tompsett
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Лидс Англија Skyline II Canvas Art by Michael Tompsett

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја што може да се претстави во различни големини 30 "x 47". Лидс Англија Скајлин II галерија, обвиткано платно уметност. Мајкл Томпсет. Тема : Градски пејзаж. Стил : современ. Формат : хоризонтална. Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Целосно собрани. Се одликува со разнобојно небо на Лидс, Англија.

Избор на купувачи..