• Неодамнешно
Уметнички ткајачи Eagean Oriental Area reg, темно сина, 4'3 5'11
zoom_in

Уметнички ткајачи Eagean Oriental Area reg, темно сина, 4'3 5'11

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Постигнување на безвременски тренд што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колекцијата Абас е добредојден додаток внатре и надвор! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Избор на купувачи..