• Неодамнешно
Кулузего Женски Обични Панталони Права Нога Врвка Еластична Висок Струк Лабави Удобни Панталони Со Џебови
zoom_in

Кулузего Женски Обични Панталони Права Нога Врвка Еластична Висок Струк Лабави Удобни Панталони Со Џебови

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кулузего Женски Обични Панталони Права Нога Врвка Еластична Висока Половината Лабава Удобни Панталони со Џебови. 60%памук, 40% Ленено Увезено затворање На Врвка Само За миење раце. За оваа ставка : . ?Овие лесни ленени панталони се задолжителен избор за лежерен изглед. ?Повлечете слаби панталони со еластичен појас еластичен струк, висок струк, дизајн со цврста боја, прилагодлив појас за влечење за дополнителна удобност. ?Прилики : секојдневна облека, домашна облека, излегување, одмор или облека на плажа.Можете да ја носите во секоја сезона за различна употреба. ?Можете да го носите Со Маица, блуза, резервоари, камизоли или спортски градник за удобен и убав изглед. ?Нега на облека : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нема да се намали по миењето и сушењето. ?Содржина на пакетот : 1 Х Женски Обични Панталони. Материјал : 60% Памук, 40% Лен. Дебелина : Средна. Пол : Жени, Девојка, Дама, Помлад. Карактеристики : Женски панталони Од Шамбреј, Еластична Половина со врвка за влечење, Отворени џебови со страничен влез. Прилики : Едноставен Додаток Во Паметни Секојдневни Стилови, Погоден за Работа, Бизнис, Канцеларија, Одмор, Плажа, Секојдневно носење, Дома, Каузални И Какви било Посебни прилики.

Избор на купувачи..