• Неодамнешно
Дс Повлечете Линк Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф250, 2011 - ФОРД Ф350
zoom_in

Дс Повлечете Линк Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф250, 2011 - ФОРД Ф350

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Дизајнот на лежиштето со метален гушер во прав овозможува маснотиите да течат низ лежиштето. Патентираниот дизајн на покривната плоча овозможува построги толеранции наспроти традиционалните дизајни за поиздржлив дел. Ексклузивната покривна плоча штити од протекување на загадувачи во површината на лежиштето. Целосната топчеста метална обетка обезбедува 360 степени; на непречено, конзистентно, ротационо движење што резултира со поодговорно управување.

Избор на купувачи..