• Неодамнешно
Дополнителен Филтер За Воздух, CA За Избрани Возила Форд, Мазда и Меркур одговара избери: 1988 - ФОРД РЕНЏЕР, 1991 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР
zoom_in

Дополнителен Филтер За Воздух, CA За Избрани Возила Форд, Мазда и Меркур одговара избери: 1988 - ФОРД РЕНЏЕР, 1991 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР

DEN 305.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

** Ви Треба Помош За Наоѓање На Вистинскиот Филтер За Воздух На Моторот За Вашето Возило ? Кликни Тука Фрам Екстра Стража Филтрите за Воздух се вашата прва линија на одбрана што спречува оштетување на прашината од патот и честичките нечистотија да влезат во вашиот мотор. Дизајниран за избрани возила Форд, Мазда и Меркур, Дополнителниот Филтер ЗА Воздух CA5058 Е дизајниран со напреден медиум за филтрирање кој пропушта 2 ПАТИ помалку нечистотија од просечните водечки стандардни малопродажни брендови и го штити моторот на вашето возило до 12.000 милји. Заменувањето на филтерот за валкан воздух со Нов Филтер За Воздух Со Дополнителен Штитник на Фрам може да помогне да се зголемат коњските сили, забрзувањето и целокупните перформанси на моторот. Добијте подобра заштита со леснотија и инсталирајте Нов Филтер за Воздух Со Дополнителен Чувар на ФРАМ денес! Добијте Подобра Заштита, Подобрени Перформанси На Моторот и Лесна Инсталација со Филтри За Воздух Со Дополнителен Штитник ФРАМ : напредна заштита ОД ФРАМ до 12.000 милји. Спречете намалено забрзување и коњски сили на моторот на вашето возило. Напредните медиуми за филтрирање докажано обезбедуваат 2x заштита на моторот. Стапиците ја удвојуваат нечистотијата и го подобруваат протокот на воздух низ возилото. Инсталирајте го вашиот филтер за воздух за само 5 минути. Променете годишно или на секои 12.000 милји. За изберете возила Форд, Мазда и Меркур.

Избор на купувачи..