• Неодамнешно
Организатор За Складирање Метали корпа За Корпи Со Рачки - Голема, - Црна
zoom_in

Организатор За Складирање Метали корпа За Корпи Со Рачки - Голема, - Црна

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

 Безвременскиот дизајн убаво се спојува со модерна куќа на фарма, гроздобер ретро, излитена шик декорација на домот и многу повеќе.Изработени од жица со рустикална привлечност, нашите корпи за фарма што се редат се одлични за организирање предмети за домаќинството. Дизајнот со отворен концепт ви овозможува да пристапите до што било, од производи и спојници за оставата, чајната кујна до постелнина и материјали за перење. ВЕРСТАЈЛ ЗА СЕКОЈА ПРОСТОРИЈА-Погоден за кујнски ормари, оставата, чајната кујна, плакари, спални соби, корпи за полици за бања, дневна соба, простор за перење алишта, плакар за постелнина, канцеларија, оставата, чајната кујна, расадник, фоаје за влез, спална соба, декор на студентски дом и многу повеќе. Отстранливите странични рачки го прават пренослив и лесен за носење низ домот. КВАЛИТЕТЕН ДИЗАЈН-извлекување на домашни организатори со рустикален стил инспириран од фарма-Прекрасно се вклопува во модерната куќа на фарма, гроздобер ретро и излитен шик декор за домови — марамчиња чисто Пакување од 6 — Мери приближно 12,25" л х 10,50" В х 8,50" Ч. Едноставно наредете ги корпите за да го максимизирате вертикалниот простор или гнездете ги заедно кога се празни. ЖИЧАНИ КОРПИ ЗА ФАРМА (КОМПЛЕТ од 6) - рустикални инспирирани канти за складирање комплетни со метална жичана рамка, совршени за редење и организирање предмети за домаќинството. ПРЕНОСЛИВИТЕ И ПРЕНОСЛИВИТЕ рачки за носење го олеснуваат транспортот низ домот и лесно се одвојуваат за да одговараат на вашите потреби — Може да се Наредат за да се зголеми вертикалниот простор за складирање и да се гнездат заедно кога се празни.

Избор на купувачи..