• Неодамнешно
МОДА Бомба Голи Мазна Мулти-Начин Подигнување Градник, САД 42Д, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 42Д, NWOT
zoom_in

МОДА Бомба Голи Мазна Мулти-Начин Подигнување Градник, САД 42Д, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 42Д, NWOT

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЗАОБЛЕН МОДЕН Бомбашки Гол Мазен Повеќенасочен Градник За Подигнување, САД 42Д, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 42Д, Nwotfeartes : чашата за долна жица со Контура/маица е лесно обложена, со средно дипломиран гребен по дното и страните за подигнување. Микрофибер преклопување низ целиот фронт. Силиконски зафат еластичен долж внатрешниот раб на деколте и долната страна на чашите. Центар - заоблени центар панел. Флексибилно коскење на страничните шевови за зголемена поддршка. Високите страни и грбот се микрофибер со облога за напојување и еластична горна и долна силиконска рачка. Ремените се ограничени еластични за истегнување и се прилагодуваат одзади со обложен метален хардвер. Кабриолет хардвер ви овозможува да носите ремени во различни конфигурации. Доаѓа со дополнителен ремен за оглавник со прилагодлив обложен метален хардвер. Позиции со повеќе јазичиња во центарот на купот, една настрана за широко поставено абење и две одзади. Цврсти парчиња коска на страните и назад за потпорна заграда. Затворањето со кука и очи има елегантна постава со обложен метален хардвер.Стил # : 1290 тело : 74% Најлон, 26% ликра Спандексајд/лагер за грб : 82% најлон, 18% Ликра спандекс Увезена ЗАОБЛЕНА МОДА Бомба Гола Мазна Повеќенасочна Градник За Подигнување, САД 42Д, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 42Д, NWOT.

Избор на купувачи..