• Неодамнешно
Шорцеви За Жени Модни Жени Секојдневни Џебови Со Врвки Со Висока Еластичност Меки Удобни Шорцеви За Активна Облека Женски Панталони Црни Л
zoom_in

Шорцеви За Жени Модни Жени Секојдневни Џебови Со Врвки Со Висока Еластичност Меки Удобни Шорцеви За Активна Облека Женски Панталони

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Половината : 90см/35.43" Колк : 112.5 см/44.29" Бутот : 72см/28.35" Должина : 100.5 см/39.57" Големина : М Половината : 95см/37.40" Колк : 117.5 см/46.26" Бутот : 74.5 см/29.33" Должина : 102см/40,16" големина : л половината : 100см/39,37" колк : 122,5 см/48,23" бутот : 77см/30,31" должина : 103,5 см/40,75" големина : xl половината : 105см/41,34" колк : 127,5 См/50,20" бутот : 79,5 см/31,30" должина : 105см/41,34" големина : 2хл Половината : 110см/43,31" колк : 132,5 см/52,17" бутот : 82см/32,28" должина : 106,5 см/41,93" големина : 3хл половината : 115см/45,28" колк : 137,5 см/54,13" бутот : 84,5 см/33,27" должина : 108см/42,52" големина : 4хл половината : 120см/47,24" колк : 142,5 см/56,10" бутот : 87см/34,25" должина : 109,5 см/43,11" големина : 5хл половината : 125см/49,21" колк : 147,5 см/58,07" бутот : 89,5 см/35,24" должина : 111 см/43,70" жените глуждот должина панталони лабава топла панталони дама памук и Лен дом долго Trousers Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот дневен весник wearing2.In всушност, вие сте поубави и секси отколку што мислите.Ако облечеш.3.Модни секси модни панталони, мистериозна фигура на производителот на носителот информации : Пол : Женски Материјал : Тип На Памук И лененитем : Домашни секојдневни Панталони Тип На Фит : Тип На Прав Половината : Висока дебелина на половината : Стандарден Тип На Шема : Ностил : Секојдневен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Ова може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Повод : Совршен За улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Можете да го носите со што било во вашата гардероба, како што се секси маици, основни маици, кул јакни, секојдневни дуксери, високи потпетици и многу повеќе. Нега на облека : Редовно перење. Препорачај со студ water.Do не користете белило.

Избор на купувачи..