• Неодамнешно
RealSize мајчинство тенок вклопување на фармерки со целосен панел
zoom_in

RealSize мајчинство тенок вклопување на фармерки со целосен панел

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трендовски фармерки се неопходни породилно гардероба. Вистината на големината ги нуди овие породили над фармерките за истегнување на стомакот, со панел за стомакот што нема да се лизне во текот на денот. Тие се тенок вклопување, опремени преку колкот и бутот и се направени од мек, премиум тексас. Одете секојдневно и удобно или облечете ги со омилената породилна блуза и сандали. Постојат неколку бои за избор - совршени за дневна удобност! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36” ,. Моделот носи големина S. висок пораст. Тенок вклоп. Повлечете го стајлингот; над бендот на стомакот. Faux предни џебови и две џебови на грбот. Faux лета. 60% памук/24% полиестер/14% рајон/2% спандекс. Машина за перење. Жени.

Избор на купувачи..