• Неодамнешно
Исечете го плетениот џемпер за текстуриран женски текстуриран
zoom_in

Исечете го плетениот џемпер за текстуриран женски текстуриран

DEN 559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удавање во класичен стил. Кабелскиот плетен џемпер на Scoop нуди леснотија на стариот омилен ажуриран со свеж, модерен привлечност. Прекрасно меко, со опуштено вклопување, ќе го сакате без напорниот начин на кој овој џемпер со мешани бод се парови со сè и сè, од хеланки и фармерки до здолништа и жици. Исклучиво на. Материјал : 83% акрилик/16% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11.5 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Тешка категорија. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Фрли рамо на долги блузони ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мешани текстури. Текстуриран кабел џемпер за жени од лажичка. Лажичка : Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Избор на купувачи..