• Неодамнешно
Мл Спортска Чаша За Вода Девојки Шише Со Вода Со Голем Капацитет Летна Слама Пластична Чаша Шише Со Вода Детска Чаша
zoom_in

Мл Спортска Чаша За Вода Девојки Шише Со Вода Со Голем Капацитет Летна Слама Пластична Чаша Шише Со Вода Детска Чаша

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Антикорозивен Слој : Не Е Опременвода Што Врие : Не Е Применливоактивност На Отворено : Турфеатура : Еко-Пријателска Сертификација : ЦЕ / ЕУ,ЦИК,ЕЕЗ,ЛФГБ,Сгстхермална Изолација Перформанси : Непластичен Тип : Компјутерска Форма : Со Јаже Применливи Луѓе : Возрасни Тип На Снабдување : Залихи Ставки Материјал : Пластична Вода Што Тече Метод : тип на слама : Спорторигин : Копно Кинески Садови Тип : Увоз На Шишиња Со Вода. Бпа слободен, фталат слободен, нетоксични ТРИТАН Истекување Доказ Бпа Слободен. Тоа е задолжително шише со спортска вода за Теретана, Јога, Тркачи, Спортисти, Кросфит, Патување, Пешачење, Возење Велосипед, Тенис, Кампување, Работна Канцеларија, Училиште, работа. Достапни во различни бои, нашите шишиња со вода се совршен додаток за хидратација за вас и вашите деца на патувања, кампување, фитнес, зоолошка градина, семејни активности или екскурзии на плажа. шишињата со вода се исто така одличен начин за рехидратација за настани во дворот, училишта, бејзбол цевки, игралишта и многу повеќе. Затоа, тоа е совршен подарок за деца и млади жени.

Избор на купувачи..