• Неодамнешно
Tuphregyow Дозвола Женски Врвови Круг Вратот Фустан Маица Блуза За Пролет Стомакот Крие Ракав Цвет Графички Удобен Повик Плус Големина Туника Врвот За Дами МОРНАРИЦА XXX
zoom_in

Tuphregyow Дозвола Женски Врвови Круг Вратот Фустан Маица Блуза За Пролет Стомакот Крие Ракав Цвет Графички Удобен Повик Плус

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение < Големина Детали : Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см/37. Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 105см/41. Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно Носење Стилски и моден ве прави попривлечни Одлично За забава,Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Оваа Женска Облека Е Изработена Од Пријателска За Кожата.95" Купи Повеќе Зачувај Повеќе Женски Џемпери / Обични Џемпери За Жени / Џемпери Со Пуловер За Жени / Преголем Џемпер / Повлечете Го Затворањето / Симпатичен Висок Врат / Долг Ракав / Асиметричен Раб / Ребрести На Деколте, Манжетни И Полите / Цврста Боја / ТУНИКА ВРВЕН ЏЕМПЕР / ТРИКОТАЖА СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ / широк и Слаб. Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Забелешка : 1.31 "Должина : 69cm/27.

Избор на купувачи..