• Неодамнешно
Кујна Гринчеф КЕРАМИКА Set 13-Парче Нелепливи Садови За Готвење Во Собата
zoom_in

Кујна Гринчеф КЕРАМИКА Set 13-Парче Нелепливи Садови За Готвење Во Собата

DEN 2064.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

За да понуди нелеплива површина, ексклузивната керамика НА Кујнарт XT технологијата е засилена со титаниум-дозволувајќи им на храната лесно да се ослободи од тавата. Бамбус Дупчиња Тарнер. Тенџере Со Капак. Вклучени бамбус прибор се идеални за одржување на интегритетот на нелепливи површини. Бамбус Цврста Лажица. Овој комплет вклучува две покриени тенџериња, покриена тава за пржење, две тави, тенџере и три прибор од бамбус - што ви овозможува да се справите со речиси секој рецепт за шпорет. Миењето раце се препорачува за одржување на интегритетот на нелепливата површина . За разноврсен додаток во вашата кујна што ќе го направи подготвувањето оброци ветре, користете Ја Кујната Керамика Гринчеф XT 13-Парче Нелепливи Садови За Готвење! Сетот Вклучува : 1,5 Qt.Стручно движете се низ подготовките за оброци со проширување на колекцијата садови за готвење Со Керамиката Кујна Гринчеф XT 13-Парче Нелепливи Садови За Готвење! Одликувајќи се со низа нелепливи парчиња садови од алуминиум, засилени со титаниум и избор на прибор од бамбус, овој комплет е совршен за започнување колекција прибор или проширување на арсеналот на искусен домашен готвач. Чистите стаклени капаци ви овозможуваат лесно да ја следите храната при готвење . Бамбус Дупчиња Лажица. Не за употреба на индукциски плочи за готвење . Фиксиран со рачки од рециклиран нерѓосувачки челик за да овозможи удобно и контролирано транспортирање и завршен во бујна и живописна завршница со зелена глеѓ од жалфија, овој комплет садови за готвење без напор ќе ја подигне вашата подготовка и презентација на храна. Ограничена Доживотна Гаранција На Производителот. Акции со Покритие . Рециклираните рачки од нерѓосувачки челик овозможуваат удобно, контролирано држење . Алуминиумското јадро на тавите им овозможува брзо загревање, заштедувајќи енергија и време. Тенџере Со Капак. Боја : Мудрец Зелена . Парчиња садови за готвење засилени со алуминиум и титаниум СО Кујна Керамика КОРИСТИ керамички нелепливи ентериери.

Избор на купувачи..