• Неодамнешно
Дијамант Стерлинг Сребрена Родиум Обложена Јакна Прстен
zoom_in

Дијамант Стерлинг Сребрена Родиум Обложена Јакна Прстен

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : Примарна - Чистота : 925-Камен Тип_1 : Дијамант-Камен Количина_1 : 12-Камен Поставување_1 : Пав'-Камен Тежина_1 : 0.003 кт-Функција : Цврст-Производствен Процес : Леано-Материјал : Основно : Стерлинг Сребро-Камен Форма_1 : Круг-Камен Големина У/М_1 : Мм-Точка Тежина У/М : Гм-Тип На Производ : Накит-Накит Тип : Прстени-Материјал : примарна Боја : Тип На Бел Прстен : Метод На Создавање Камен Што Може Да Се Нареди_1 : Природни Изрази Што Се Редат Дијамантски Сребрен прстен Од Јакна Обложен Со Родиум : Дијамантски полиран Финишпронг Изработен Во Изрази Со Сребрени Стерлинг, Достапен Во Повеќе Големини.

Избор на купувачи..