• Неодамнешно
Руби Супермен човек од челичен мускул на градите возрасни костум за Ноќта на вештерките
zoom_in

Руби Супермен човек од челичен мускул на градите возрасни костум за Ноќта на вештерките

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Облечени како најголем заштитник на земјата, можете да ја покажете својата сила во овој скок на градите на мускулите, врвовите на наметка и чизми. Руби Супермен Човек од челични мускули на градите возрасни костум за Ноќта на вештерките : Вклучува скокање на градите на мускулите со врвови за чизми и наметка. Направено од 100 проценти полиестер. Грижа : миење на рацете во ладна вода; Не бели; линија суво. Големина : мажи. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Избор на купувачи..