• Неодамнешно
Папка за хартија од 2 џебни во „Војна на Starвездите“, прободена со 3 дупки
zoom_in

Папка за хартија од 2 џебни во „Војна на Starвездите“, прободена со 3 дупки

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Папката со џебни хартии од „Војна на Starвездите“ е задолжително да се врати на училишната ставка за секој обожавател на „Војна на Starвездите“. Сите клиенти ќе бидат возбудени да носат или организираат училишна работа со овие папки. Дизајнот е возбудлива фотографија вистинска слика на „Детето“ на сјајно обложување. Сликата на папката е уметнички дела земени од шоуто Мандалоријан. Оваа папка со хартија е корисна за одржување на вашата документација во ред во канцеларијата, во училницата или дома. Секоја папка е прободена со 3 дупки за лесно вметнување и употреба со кој било врзивно средство за 3 прстени. Двете хоризонтални внатрешни џебови помагаат да се следат трудовите за да останат организирани, да одржуваат задачи, проекти и други лабави страници. Папката за хартија е FSC мешана овластена и е изработена од трајна хартија за да ги заштити вашите документи. Традиционално со големина на 11,8-инчи висока од 9,35-инчи оваа папка се вклопува во повеќето училишни кеси и ранци. Купете ја вашата папка со џебни хартии од „Војна на Starвездите“ денес! Клучни карактеристики : Папка за џебни хартии од „Војна на Starвездите“. 2 во џебови. 1 џеб има простор за име и предмет. Папката е прободена со 3 дупки за лесно вметнување во 3 врзивно средство. Големината на папката е 11,8 во должина од 9,35. FSC мешана хартија. Достапно во 2 разновидни дизајни.

Избор на купувачи..