• Неодамнешно
Elумини 150twnb Сиднеј бел челик за менување wallиден плоча
zoom_in

Elумини 150twnb Сиднеј бел челик за менување wallиден плоча

DEN 111.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оставете траен впечаток за вашиот дом декор со wallидни плочи на елумина. Со огромен спектар на стилови на украси за избор, нашите wallидни плочи ќе бидат дефинирана карактеристика на проектите за подобрување на вашиот дом. Додадете ги нашите wallидни плочи како декоративен акцент во секоја просторија, со појавување на елементи за дизајн, како што се хардвер за кабинет, водоводни и тела за осветлување, тротоарите, позадина и повеќе. Зголемување на стилот : wallидната плоча на елумина ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завршен допир на вашиот декор за дома и проекти за подобрување на домот. Нашиот широк избор на wallидни плочи е погоден за да одговара на кој било стил на декор и финиш на боја . Супериорен квалитет : Wallидните плочи на елумина се направени со вас и вашиот дом на ум. Тоа се завршните допири што го прават вашиот дом посебен. Ние нудиме врвни производи што се сигурни дека ќе траат, така што вие и вашето семејство може да се фокусирате на уживање во вашиот дом . Детали за производот : Големина : 1 Трога материјал за wallидна плоча : Метална завршница : Бела димензии : 0,25 in. (D) X 4.88 внатре (ж) x 3.13 in. (W) Наведени кули, вклучени завртки и монтирање на хардвер. Трајна вредност : Знајте дека примате издржлив, долготраен производ кога купувате wallидна плоча елумина. Направено од најдобрите материјали за одржување на својата завршница со години. Wallидната плоча на Елумина е ефтина надградба на секој дом.

Избор на купувачи..