• Неодамнешно
Кабел за слушалки, Аудио Кабел ЗА АТМ М70Х
zoom_in

Кабел за слушалки, Аудио Кабел ЗА АТМ М70Х

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кабел За Слушалки од 3,5 мм, Аудио Кабел ЗА АТ-М50Х М40Х М70хспецификација : Тип На Ставка : Кабелска Жица За Слушалки Надворешен Дијаметар : Прибл. 3мм / 0,12 инжичен Материјал : Материјал За Јадро Од Бакарна Жица Без Кислород : Гола Бакарна Жица Боја : Црна Жица За Плетенкаприменливи Модели : Одговара ЗА АТ-М40Х М50Х М70Х и Други Слушалки Должина На жица : Прибл. 1.2 m / 3.9 ft Product Приклучок : Прибл. 3,5 мм / 0,14 во Дали Да Се Контролира Со Жица : Применливи Производи : интерфејсот за извор на аудио репродукција е 3,5 мм, што може да биде компатибилен со мејнстрим опремата на пазарот.Како Да Се Користи : Приклучок И Игра Пакет Листа : 1 x Слушалки Кабел Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Извртениот пар ги извртува жешките и ладните сигнални линии за да го надомести магнетниот флукс предизвикан од струјата, намалувајќи ги загубите во преносот на сигналот. ЈАДРОТО ОД БАКАРНА жица ОФЦ има одлична електрична спроводливост, светла и сјајна отпорност на корозија. Подобрување на резолуцијата и одвојувањето на слушалките, елиминирање на бас досадно чувство. Вратете го вистинскиот звук, направете звук потранспарентен и природен, донесете поинакво чувство на слушање. Може да го намали влијанието на струјниот шум предизвикан од надворешниот магнетски флукс преку жицата за поврзување.

Избор на купувачи..