• Неодамнешно
Georgeорџ Машки и голем маж со долги ракави Премиум со долга кошула со долг ракав
zoom_in

Georgeорџ Машки и голем маж со долги ракави Премиум со долга кошула со долг ракав

DEN 303.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класик никогаш не излегува од стил. Внесете двојна крпа на Georgeорџ со долга ракав. Совршено полиран со пар фармерки или омилен работен ден со Какис. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Classic Fit. Шири јака. Предна плоча на копчето. Долги ракави со манжетни со едно копче. Лев џеб на градите. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Предна кошула со копче со долг ракав за мажи од Georgeорџ.

Избор на купувачи..