• Неодамнешно
Микрофибер Кожен Капак На Воланот Дише Авто Автомобил Капак На Воланот За Мажи Жени УНИВЕРЗАЛЕН АВТОМОБИЛ КАМИОН ТЕРЕНЕЦ
zoom_in

Микрофибер Кожен Капак На Воланот Дише Авто Автомобил Капак На Воланот За Мажи Жени УНИВЕРЗАЛЕН АВТОМОБИЛ КАМИОН ТЕРЕНЕЦ

DEN 959.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

За оваа ставка : . Висококвалитетни Материјалинадворешната обвивка е изработена од Еколошка И издржлива Микрофибер Кожа.кој е отпорен на топлина/отпорен на студ и не се лизга. Уникатен Дизајн динамичните дизајни на крпеница и контурна форма додаваат елементи на спорт и мода на вашиот автомобил, што го прави вашето возење порадосно. Целосна Заштита Ефикасно го штити вашиот волан од гребнатини, изгореници од сонце и истрошеност. Зголемена Безбедност цврстото држење на воланот ви дава подобра контрола на патот и во голема мера ја подобрува безбедноста во време на вонредна состојба. Универзална Големина Одговара на тркалезни волани со стандардна големина Од типот Д од 14,5 инчи до 15,5 инчи во дијаметар. Спецификација : . Тип : Капаци На Воланот На Автомобилот. Тежина на предметот : 0,22 фунти. Тежина на испорака : 0,23 фунти. Материјал : Влакна Кожа. Големина : Универзална. Боја : Црна, Сина. . Вклучен Пакет : . 1 x Капак На Воланот Погоден за 90% од воланите на автомобилот на пазарот. Надворешната обвивка е изработена од еколошка И издржлива Микрофибер Кожа, отпорна на топлина, отпорна на студ, не се лизга. Динамичните дизајни на крпеница и контурна форма додаваат елементи на спорт и мода во вашиот автомобил. Зголемете го триењето на воланот, овозможувајќи ви подобро да ја контролирате насоката.

Избор на купувачи..