• Неодамнешно
Дабулиу Тигар Бања Килим, Симпатична Животински Тепих, Супер Мека Дебела Кадифен Нога Мат, Микрофибер Меки Тепих Апсорпција На Вода Анти Лизга Килим За Бања, Спална
zoom_in

Дабулиу Тигар Бања Килим, Симпатична Животински Тепих, Супер Мека Дебела Кадифен Нога Мат, Микрофибер Меки Тепих Апсорпција

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тигарски Тепих за Капење дабулиу, Симпатичен Животински Тепих, Супер Мека Дебела Кадифена Подлога За Стапала, Меки Тепих Од Микрофибер Апсорпција На Вода Против Лизгање За Бања, Спална Соба и Дневна Соба, 15,7 х 23,6 Инчи, СИВА МЕКА И ТОПЛА : оваа бушава подлога За капење е изградена од 100% микрофибер, изградете бариера помеѓу стапалата и студениот под. Излегувањето на подлога за капење ви ги спасува стапалата од студен удар на подот. Меките влакна го ублажуваат притисокот врз вашите стапала. УЛТРА АБСОРБЕНТА : Влакната Со Високи купови и даваат на оваа симпатична подлога за капење голема апсорпција на вода и исклучително брза брзина на апсорпција на вода. Влагата не само што предизвикува паѓање на луѓето, туку предизвикува и оштетување на дрвениот под. Можете да заштедите на скапи поправки и замени ако го заштитите подот со подлога за капење. АНТИ ЛИЗГАЊЕ : Овој килим за капење е поддржан со тпр материјал за да му помогне на тепихот да остане на место. Нашите душеци обезбедуваат дно против лизгање што му овозможува на секој безбедно да излезе од тушот, особено со влажни стапала. Забелешка : Чувајте ја подлогата на килимот за капење сува. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Нашиот супер пријатен килим за капење може да се пере во машина. Оваа подна подлога помина професионален тест за миење машини. За да може да се користи долго време, дното на оваа подлога е изработено од издржлив тпр материјал, а не од евтин пвц. Се препорачува нежен режим и ладна вода. ДИВА УПОТРЕБА : Едноставните обрасци можат да бидат спарени со различни стилови на домови. Топлите душеци може да се користат во бања, туш, када, стан, дневна соба, кујна, ходник, балкон и спална соба.

Избор на купувачи..