• Неодамнешно
Сигнал-Rj Етернет Лепенка Олово Со Cca Проводници, Црвено
zoom_in

Сигнал-Rj Етернет Лепенка Олово Со Cca Проводници, Црвено

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

RJ45 до RJ45 мрежна лепенка кабел бакар облечен алуминиумски проводник (CCA)не се препорачува За По употреблива Должина : 6m Connection : RJ45 Приклучок ЗА RJ45 Приклучок Боја : Redpro Сигнал CCA Лепенка Води ПРО СИГНАЛ - Rj45 Етернет Лепенка Олово Со Cca Проводници, 6m Црвено.

Избор на купувачи..