• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Dragonfly Canvas Art by Color Bakery Breat Matte, рамка од дрво
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Dragonfly Canvas Art by Color Bakery Breat Matte, рамка од дрво

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Змеј“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка : Уметник : Пекара во боја. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..