• Неодамнешно
Единствени поволни цени на џебовите на градите на јуниорите плус големината на градите со големина
zoom_in

Единствени поволни цени на џебовите на градите на јуниорите плус големината на градите со големина

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Основна јака, предниот дел од копчињата и џебовите на градите со две копчиња се сите класични детали што ќе ги сакате како се радуваат низ целиот град. Носете над вашите опуштени одвои за стилска завршница. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Мешање (во инчи) Меѓународна големина градите - -Тотална должина 37 - 20 7/8m - 40 1 /8 21 1/4 L 43 1/4 21 5/81x 46 1/2 - 222x 49 5/8 22 1/23x 53 1 /8 22 7/84x 56 3/4 23 1/4 Единствени поволни цени на џебовите на градите на јуниорите плус големината Единечен тексас елек 100% памук. Увезени. Спуштете ја јаката. Копче надолу. Два џебови од размавта на градите. Машинско миење ладно со како бои . Моделот носи 1x. (Висина : 5ft 6inches, градите : 41 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 45 1/4 инчи, тежина : 179 bs).

Избор на купувачи..