• Неодамнешно
Ѓердан од спортски вентилатор направен со прецизни исечени кристали од розово бо - злато позлата
zoom_in

Ѓердан од спортски вентилатор направен со прецизни исечени кристали од розово бо - злато позлата

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спортски ѓердан на вентилаторот направен со прецизно исечени кристали од розова кутија - злато позлатено од не'рѓосувачки челик Реверзибилен 18 -инчен ланец на врски со 1,5 инчен продолжение на јастог од јастог од јастог од јастог од јастог од 25мм алуминиумска шарм 10мм прецизност Кристал IP ѓердан за спортски вентилатор, направен со прецизни исечени кристали со розова кутија - злато - злато - злато - злато - злато - злато - злато - злато - злато - злато Позлата.

Избор на купувачи..