• Неодамнешно
Бесплатно склопување женски џемпер со џемпер со џемпер со долги ракави
zoom_in

Бесплатно склопување женски џемпер со џемпер со џемпер со долги ракави

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Инстант класичен, фустан од џемпер од слободен склоп, става модерен вртеж на безвременски изглед. Одликувајќи се со ласкаво, опуштено вклопување, овој фустан со врат добива трендовски ажурирање со ракави за контраст и задно тело што додава поп на неочекувана боја на овој готов фустан од џемпер. Исклучиво на. Материјал : 52% Lenzing Rayon/29% полиестер/19% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : 39 ”долга од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави на рамо на рамената со боја на рамо со манжетни со ребрести. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребреста V-вратница; нелиран. Фустан со џемпер со врат за жени од слободно собрание.

Избор на купувачи..