• Неодамнешно
Без граници на предниот фустан на јуниорите
zoom_in

Без граници на предниот фустан на јуниорите

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова е фустанот што ја чекаше вашата гардероба! Ниту еден преден фустан на границите не е сè што е ласкаво со затегнување на предниот дел и врски за прилагодливост. Совршено вклопување за секое тело, овој фустан е сигурен дека ќе биде омилен од датум ноќ до ноќта на девојчињата! Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : мини; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за под -подрачје; исцрпен фронт; Прилагодливи предни врски. Го уништи предниот фустан за јуниори од без граници.

Избор на купувачи..