• Неодамнешно
Ракавици Ракавици Товарни Панталони Панталони Во Средината На Половината Се Креваат Долги Права Нога Л
zoom_in

Ракавици Ракавици Товарни Панталони Панталони Во Средината На Половината Се Креваат Долги Права Нога Л

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Модни Преголеми Салони За Ракави Комплети Секојдневен Врв И Панталони 2 Парчиња Облека Костим За Пот Женска Мода Преголеми Салони За Ракави Комплети Секојдневен Врв И Панталони 2 Парчиња Облека За Пот Карактеристики : Карактеристики : женски дводелен костум, кадифен џемпер и кадифени панталони. Материјали : мешање на хемиски влакна; Мек, топол, удобен и квалитетен. Женски кадифен дводелен комплет. Каде и да одите, овој прекрасен капут ќе биде пофален!Прилика : забава, состанок, секојдневно патување, Стил на планинарење : Кадифен костум, погоден за секојдневно носење, на отворено, патување, состаноци, забави, клубови, канцеларии итн. Носете со патики за топлина и удобностметод на перење : Рачно миење во ладна вода, суво или суво. Ве молиме погледнете ја табелата со големини под" Опис На Производот " пред да нарачате. Доколку имате какви било прашања пред или по купувањето на палтото, слободно контактирајте не.Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ топ+1 ЕЕЗ панталони. Женска Мода Преголеми Ракав Салон Поставува Повик Врвот И Панталони 2 Парче Облека дуксер. Виолетова Момчиња От Компресија Прикривање Капчиња Трип Плисирана Хартиена Кеса Газа Мрежа За Возрасни Облечете Риболов Сатен Црвена Дводелна Облека Полите Пиратски Сплит Костуми Завиткајте Костим За Капење Дами Тренинг Капење Растеглива Бременост Глуждот Боемски Столар За Земјоделски Култури Труверк Истегнување Вештачко Нејасно Нелизгање Директно Вклопување Деца И Кревање Колкови Пливање Костими За Капење Фудбалски Врвки За Лекување рацете Борба. 2023 Панталони За Дозвола За Жени.

Избор на купувачи..