• Неодамнешно
Расел за заштита на миризба за мириси на момчиња, пакет ,, сиво црно, XL
zoom_in

Расел за заштита на миризба за мириси на момчиња, пакет ,, сиво црно, XL

DEN 271.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Долна облека за изведба на Расел Фрејфорс се одликува со Intelli Fresh, која се чува против несакан мирис, предизвикувајќи бактерии да обезбедат свежина на целата ден. Freshforce нуди премија, мека ткаенина за влага за влага со вентилаторни панели со мрежна зона што го прави ова совршено целодневно колекција на долна облека. Оваа долна облека можете да ја носите од училиште до спортска пракса. Достапно во најразлични бои. Собраниски брифинзи за боксерски бокси на Расел Бој, 2 пакувања : Intellifresh за цел ден заштита од мирис. DRI-POWER 360 WILKINCE WITHERUE. Се протега за слобода на движење. Вентилирани панели на мрежна зона. Премиум мекост. Боксерски брифи за момчиња. Цел ден свежина. Одлично за спортска пракса. Достапно во најразлични бои. 90% полиестер/10% спандекс; Меш 94% полиестер; 6% спандекс. Русел Предмет бр. RB2 ELB1.

Избор на купувачи..