• Неодамнешно
Женски Антигва Хантер Зелена Милвоки Бакс Почит Полу-Патент Врвот
zoom_in

Женски Антигва Хантер Зелена Милвоки Бакс Почит Полу-Патент Врвот

DEN 1199.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Полу-Патент За Почит На Антигва Е опремата Милвоки Бакс што ја баравте. Тој е лесен, што го прави совршена опција за слоевитост кога тие температури почнуваат да опаѓаат. Комплетно со извезена Графика На Милвоки Бакс, овој елегантен врв му овозможува на вашиот претставник вашиот омилен тим каде и да одите. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Бренд : Антигва. Официјално лиценциран. Машинско перење. 1/2-Поштенски. Лесен врв погоден за благи температури. Потсмеваат вратот. Долг ракав. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. 1/2-патент со патент гаража. Везена графика.

Избор на купувачи..