• Неодамнешно
Женски Панталони Кревање Вежбање Фитнес Трчање Јога Со Висок Струк Еднобојни Долги Панталони
zoom_in

Женски Панталони Кревање Вежбање Фитнес Трчање Јога Со Висок Струк Еднобојни Долги Панталони

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Половината : 52см/20.47" Колк : 68см/26.77" Должина : 84см/33.07" Големина : М Половината : 56см/22.05" Колк : 72см/28.35" Должина : 85см/33.46" Големина : Л Половината : 60см/23.62" Колк : 76см/29.92" Должина : 86.5 см/34.06" големина : xl половината : 64cm/25.20" колк : 80cm/31.50" должина : 88.5 Cm/34.84" големина : xxl Половината : 68cm/26.77" колк : 84cm/33.07" Должина : 92cm/36.22" обезбедува лесна удобност заедно со способностите за апсорпција на пот и Отстранување на влага. Внимание тука ве молиме : . 1.Измијте пред носење. 2.Рачно перење/ Машинско Перење во млака вода помалку од 30 целзиусови степени. 3.Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот. јога панталони. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. НЕ-ВИДЕТЕ ПРЕКУ : Избегнувајте да се грижите за приватноста на долната облека кога ги носите овие хеланки за да правите сквотирање, свиткување или истегнување, нашите панталони што не се гледаат преку обезбедување на безбедна покриеност.

Избор на купувачи..