• Неодамнешно
Adventures Adventures Adventures Заполни ја вашата душа сентиментални гроздобер иконски ван платно wallиден дизајн од Сузан Бал, 30 40
zoom_in

Adventures Adventures Adventures Заполни ја вашата душа сентиментални гроздобер иконски ван платно wallиден дизајн од Сузан

DEN 143.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Сузан Бал.

Избор на купувачи..