• Неодамнешно
Ксинкингхао Јакни Палто За Женски Капут Дожд Женски Дуксер Долга Јакна Цврста Ветроупорна Надворешна Шинел Женски Капут Женски Капут Црн М
zoom_in

Ксинкингхао Јакни Палто За Женски Капут Дожд Женски Дуксер Долга Јакна Цврста Ветроупорна Надворешна Шинел Женски Капут Женски

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45. Белешка Големина : големината на облеката Е Азиска, големината е на малата страна, ве молиме изберете поголема големина од вашата моментална големина,се препорачува да изберете 1-2 големини поголеми.15 "Рамо До Ракав : 77cm/30. Вратот На Екипажот.9 "Должина : 78см/30.34 "Рамо До Ракав : 71см/27.21 "Рамо До Ракав : 75cm/29. Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.5 "Должина : 82cm/32. Долг Ракав. Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 130cm/51.5" Должина : 77см/30.3 "Должина : 79см/31. Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41. Закачете се да се исуши.28 "Рамо До Ракав : 73cm/28. Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.7 "Должина : 80cm/31.07 " Женски Цврст Дожд Јакна Отворен Качулка Водоотпорен Шинел Ветроупорен Долг Капут овој секојдневен капут се одликува со дизајн на почвата, патент и ракав за прилагодување .1 "Должина : 81cm/31.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)[Табела За Големина] : големина : с сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 100см/39.

Избор на купувачи..