• Неодамнешно
Машка Имитација Свила Бањарка Класичен Долг Џеб Домашна Услуга Ноќна Облека
zoom_in

Машка Имитација Свила Бањарка Класичен Долг Џеб Домашна Услуга Ноќна Облека

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Нов квалитет!1. Име на производ : машка имитација свила бањарка класичен долг џеб домашна услуга2. Стил на производ : долги ракави, колено, имитација на свила, класичен, ремен3. Материјал : Кожа Мека Имитација Свила Материјал4. Боја : 4 боја опционално5. Шу режим : оваа имитација на свилена бањарка е изработена од лесен полиестерски материјал што дише. По носењето на кожата, вашата кожа исто така може да дише, лабавото кроење и појасот може да ви помогнат да ја регулирате лабавата, да исполните различни типови на тело. Побарувачката, половината е погодна за вас да ги носите вашите предмети, без разлика дали тоа е секојдневно носење или му дава на вашиот татко, брат, пријател, е многу соодветно.6. Состав на производот : Бањарка + Појас7. Забелешка : Бидејќи е рачно мерење, има дисплеј за грешка од 1-2 см и има разлика во развојот на бојата.Опис на големината : Големина - - - - - - - - - - ДолжинаГрадите-Рамената-108см 42.4" - - - - - - - 100см 39.3"-37см 14.5 "Л-113см 44.4 "- - - - - - - 104см 40.9"-38см 14.9 "XL118см 46.4" - - - - - - - 108см 42.4"-39см 15.3 "ХХЛ-123см 48.3" - - - - - - 112см 44.0"-Пакетот од 40 см 15,7"вклучува : Една Ноќ-робот : 1. Поради различна светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата.2. Поради различни методи на мерење, може да има толеранција од 1-3см.Молете се за прошка. Машка имитација свила бањарка класичен долг џеб домашна услуга. Стил на производ : долги ракави, колено, имитација на свила, класика. Материјал : Кожата Мека Имитација Свила Материјал. Оваа имитација на свилена бањарка е изработена од лесен полиестерски материјал што дише. Лабавото Кроење И Ременот Може Да Ви Помогнат Да Ја Регулирате Лабавата, Да Исполните Различни Типови На Тело.

Избор на купувачи..