• Неодамнешно
Женски Летни Без Ракави Лабави Комбинезони Секојдневен V Вратот Шпагети Ремен Долги Панталони Широки Комбинезони Со Џебови
zoom_in

Женски Летни Без Ракави Лабави Комбинезони Секојдневен V Вратот Шпагети Ремен Долги Панталони Широки Комбинезони Со Џебови

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Задолжително во вашата гардероба може да се носи со повеќе изгледи, одржувајќи ве стилски во текот на целиот ден.73 "Хип : 128cm/50. Совршено За Спарување со Трендовски Исечени Врвови или Маици за Да Ги Покажете Вашите Облини и Да му Ласкате На Вашето Тело. Мека Ткаенина И Удобни Секојдневни Панталони за сите сезони. Панталони за пижами, панталони за одмор, секојдневни панталони, палацо панталони, панталони за јога, панталони со широки нозе со врвка, цветен принт, удобни и еластични Панталони За Салон За симпатичен изглед.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Рамо Комбинезони За Суспендирање Широк Џебен Панталон Карактеристики : 1. Совет за купување : Препорачајте Машинско Перење Или Миење Раце/Закачете Суво/Без Белило.Материјал : Полиестер. Можете да добиете многу употреба од тоа.

Избор на купувачи..