• Неодамнешно
Момчињата на момчињата на Леви, тенок вклопуваат меки четки панталони
zoom_in

Момчињата на момчињата на Леви, тенок вклопуваат меки четки панталони

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

511 тенок меки панталони со меки четки на Леви се совршена мешавина од солиден стил и убаво прилагодување. Исечете од мекиот Sateen и дизајниран да изгледа како модерните тенок фит фармерки што ги сакате, овие 511 тенок фит панталони на Леви се направени да изгледаат добро во текот на целиот ден, додека го одржуваат на врвот на удобноста. 511 тенок фит панталони со меки четки на Леви има прилагодлива лента за половината на големини 12 и под, така што тие ќе продолжат да му одговараат додека тој продолжува да расте. Левис.

Избор на купувачи..