• Неодамнешно
Бесплатно склопување девојки со ракав за ракав, со големина 4-18
zoom_in

Бесплатно склопување девојки со ракав за ракав, со големина 4-18

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Започнете го својот ден надвор десно со обвивката за бесплатно склопување во прекрасна пеперутка, класичен гингам или стилски принт. Оваа уникатна, лесна облека со врвни парови со сите нејзини омилени. Пафлените ракави со еластични манжетни и предниот дел од стилот на обвивката го прават тоа што ќе го сака. Исклучиво на. Материјал : Пеперутка : 99% памук/1% спандекс; Гингам : 97% памук/3% спандекс; Стрип : 40% Ecovero Viscose/60% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : faux завиткан каросерија со странична вратоврска; печатење на сите; разгорен полите. Подгответе го врвот на ракав за девојчиња од бесплатно склопување.

Избор на купувачи..