• Неодамнешно
Ступел Индустрии Пријатна Куче Спиење Ватенка Животни И Инсекти Сликарство Бела Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност
zoom_in

Ступел Индустрии Пријатна Куче Спиење Ватенка Животни И Инсекти Сликарство Бела Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 14 х 1.5 х 11 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 14 x 1,5 x 11 Големи : 20 x 1,5 x 16 Преголеми : 30 x 1,5 x 24. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Животно, Куче, Куче, Цицач, Милениче, Јорган, Златен Ретривер. Дизајн На Суелен Рос.

Избор на купувачи..