• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „бела и розова дахлија“ платно уметност од Кора Ниле
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „бела и розова дахлија“ платно уметност од Кора Ниле

DEN 799.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „бела и розова дахлија„ платно уметност од Кора Ниле : Уметничка : Кора Ниле. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..