• Неодамнешно
Лето Хуш I од студиски уметности платно уметност
zoom_in

Лето Хуш I од студиски уметности платно уметност

DEN 2933.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Деликатните бели цвеќиња со проucирни ливчиња стојат гордо против платина бела позадина. Резерви на суптилни розови ги украсуваат нивните ливчиња и пистили, а шумските зелени нијанси ги создаваат своите стебла и лисја. Без разлика дали го прикажувате ова мило парче во вашата дневна соба, влез или трпезарија, тие сигурно ќе додадат традиционална и елегантна вибрација на вашиот простор за живеење. Благодарение на најсовремената технологија за печатење, секој детал од ова фино парче е целосно прикажан на висококвалитетно платно. Покрај тоа, стилот на завиткано платно ја елиминира потребата за кадрирање, обезбедувајќи лесен процес на инсталација. Сè што е потребно е чекан и неколку нокти за да ја добиете вашата нова слика на вашиот wallид веднаш штом ќе стигне до вашата врата. Ботаничка тематска wallидна уметност. Цветно сликарство. Галерија завиткано платно. Одлично за дома или канцелариски декор. Лесен. Избриши чисти.

Избор на купувачи..