• Неодамнешно
Аука Фармахаус фиока за дрво, табела за полици, повеќе бои
zoom_in

Аука Фармахаус фиока за дрво, табела за полици, повеќе бои

DEN 1680.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Собрание Потребно е : 20 мин. Трајни и цврсти : Конструирани од цврсто дрво од багрем, оваа табела на конзолата има избран материјал и голема издржливост, нема да се деформира како нормално дрво по години на употреба.

Избор на купувачи..