• Неодамнешно
Mini Mini здолниште за алатка за жени
zoom_in

Mini Mini здолниште за алатка за жени

DEN 446.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Време е да се осветлиме, а мини здолништето на алатката за добивање ве тера таму во ниеден момент. Опуштеното вклопување со едноставна квадратна сечење е ветер за стил со маички, блузи или слоеви и забавни џебови на лепенка и половината во стилот на панталони го прават обичниот здолниште што ве привлекува низ забави, грешки и што било друго што носи денот. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : мини. Затворање : Копче и летање со поштенски. Ockебови : 2 предни џебови и 2 џебови за заварување на заварување имаат најважни работи. Карактеристики : лесен тексас на истегнување со завршна облога; странична еластична лента за половината. Miniенски слаб алатка мини здолниште од Get.

Избор на купувачи..